Příběhy o nemocech

Jak to bude dál? Je to na vás.

Volně přístupné

Tentokrát místo klasického příběhu přichází nastavení pomyslného zrcadla současné době. Nechci vám nic zastírat – je mi smutno z toho, kam tento svět spěje. A chtěla jsem svojí troškou přispět k tomu, aby lidé pochopili, že svět se k lepšímu sám nezmění. Že s touto změnou musí začít každý sám u sebe. Dopadlo to ale jinak, než bych chtěla.

Pokračovat ve čtení

15 komentářůPříběhy o nemocechPříběhy z každodenního života

Paradentóza

Pouze s předplatným

Marie poté, co se od zubaře dozvěděla, že kvůli neléčené paradentóze možná přijde o přední zuby, se vydá za Karolínou. Ta jí odhalí pravou příčinu této nemoci a snaží se jí vysvětlit, co dělá nesprávně. Marie si však odmítá připustit pravdu a myslí si, že Karolína celou situaci okolo ní zbytečně nafukuje. Nakonec ale pochopí, že si na ni Karolína nevymýšlí a nechá si od ní poradit, jak má svoje chyby napravit.

Pokračovat ve čtení

14 komentářůPříběhy o nemocech

Bolest hlavy

Pouze s předplatným

Elišku trápí bolesti hlavy a tak vyrazí za Karolínou. Ta jí dopodrobna vysvětlí, jaké nesprávné myšlenky způsobují bolest hlavy. A navede ji, v čem dělá chybu, co by ve svém životě měla změnit, aby jí mohlo být lépe. Nakonec Eliška od Karolíny dostane i návod, jak si konkrétní příčinu bolesti hlavy může dohledat sama, bez její pomoci.

Pokračovat ve čtení

10 komentářůPříběhy o nemocech

Příčina všech nemocí se nachází v psychice člověka

Volně přístupné

Marcela přichází na první konzultaci ke Karolíně a velmi obezřetně se jí vyptává, jakým způsobem své pacienty léčí. Moc se totiž bojí, aby nedopadla jako její kamarádka, která nalítla šarlatánovi a šeredně na to doplatila.

Pokračovat ve čtení

2 komentářePříběhy o nemocech